XLI Sesja Rady Powiatu Jarosławskiego VI kadencji

 • Wydrukuj
 • Email
 • XLI Sesja Rady Powiatu Jarosławskiego VI kadencji. Termin sesji: 25 listopada 2021 r., godz. 12:00 Miejsce: Sala Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro. Porządek obrad XL sesji Rady Powiatu Jarosławskiego:Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XL a XLI sesją Rady Powiatu. Podjęcie uchwały  zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2021 (Projekt XLI/1) Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2021 (Projekt XLI/2) Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności w Centrum opiekuńczo – mieszkalnym w Jarosławiu. (Projekt XLI/3) Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie w wynajem pomieszczeń znajdujących się w budynku Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. (Projekt XLI/4) Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie obiektów pływających, jeżeli nie ma możliwości zabezpieczenia go w inny sposób, w przypadku gdy prowadziła go osoba znajdująca się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka w 2022 roku. (Projekt XLI/5) Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Jarosławskiego. (Projekt XLI/6) Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży radnych Rady Powiatu Jarosławskiego. (Projekt XLI/7) Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.
 • Multimedia

Termin sesji:

25 listopada 2021 r., godz. 12:00

Miejsce:

Sala Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro.

Porządek obrad XL sesji Rady Powiatu Jarosławskiego:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
 3. Przedstawienie porządku obrad.
 4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XL a XLI sesją Rady Powiatu.
 5. Podjęcie uchwały  zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2021 (Projekt XLI/1)
 6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2021 (Projekt XLI/2)
 7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności w Centrum opiekuńczo – mieszkalnym w Jarosławiu. (Projekt XLI/3)
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie w wynajem pomieszczeń znajdujących się w budynku Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. (Projekt XLI/4)
 9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie obiektów pływających, jeżeli nie ma możliwości zabezpieczenia go w inny sposób, w przypadku gdy prowadziła go osoba znajdująca się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka w 2022 roku. (Projekt XLI/5)
 10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Jarosławskiego. (Projekt XLI/6)
 11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży radnych Rady Powiatu Jarosławskiego. (Projekt XLI/7)
 12. Interpelacje Radnych.
 13. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
 14. Zakończenie obrad.

Metryka dokumentu Rejestr zmian

Autor dokumentu: przyg. Aneta Półtorak
Data wytworzenia dokumentu:
Opublikował: Barbara Wawro
Data publikacji:
Ostatnio zmieniany:
Ostatnio zmieniany przez: Łukasz Pamuła

Brak działań do pokazania