ePUAP (ESP)

 • Wydrukuj
 • Email
 • ePUAP (ESP). Ze Starostwem Powiatowym w Jarosławiu możesz skontaktować się za pomocą Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP. Aby wysłać korespondencję za pomocą ESP należy wykonać następujące czynności:Załóż konto osobiste na platformie ePUAP, utwórz Profil Zaufany - kliknij tutajProfil Zaufany to rodzaj podpisu elektronicznego, z którego możesz skorzystać w celu autoryzacji korespondencji z urzędami administracji publicznej. Profil zaufany jest bezpłatną alternatywą dla Kwalifikowanych Podpisów Elektronicznych wydawanych przez urzędy certyfikacji.Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje i instrukcje.Adresy ESP Starostwa Powiatowego w Jarosławiu na platformie ePUAP: :/POWJARO/skrytka /POWJARO/SkrytkaESPUsługa umożliwiająca sprawdzenie poprawności podpisu elektronicznego i weryfikacji statusu powiązanego z nim certyfikatu klucza publicznego.

Ze Starostwem Powiatowym w Jarosławiu możesz skontaktować się za pomocą Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP.


Aby wysłać korespondencję za pomocą ESP należy wykonać następujące czynności:

 1. Załóż konto osobiste na platformie ePUAP, utwórz Profil Zaufany - kliknij tutaj
  Profil Zaufany to rodzaj podpisu elektronicznego, z którego możesz skorzystać w celu autoryzacji korespondencji z urzędami administracji publicznej.
  Profil zaufany jest bezpłatną alternatywą dla Kwalifikowanych Podpisów Elektronicznych wydawanych przez urzędy certyfikacji.
  Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje i instrukcje.

Adresy ESP Starostwa Powiatowego w Jarosławiu na platformie ePUAP: :

 • /POWJARO/skrytka
 • /POWJARO/SkrytkaESP

Usługa umożliwiająca sprawdzenie poprawności podpisu elektronicznego i weryfikacji statusu powiązanego z nim certyfikatu klucza publicznego.

Metryka dokumentu Rejestr zmian

Autor dokumentu: Administrator
Dział: e-Urząd
Opublikował: Barbara Wawro
Data publikacji:
Ostatnio zmieniany:
Ostatnio zmieniany przez: Barbara Wawro
24 sierpienia 2020
Barbara Wawro zmienił pozycję o tytule ePUAP (ESP)
10:14:21
Barbara Wawro zmienił pozycję o tytule ePUAP (ESP)
09:45:50
Barbara Wawro zmienił pozycję o tytule ePUAP (ESP)
09:42:44