Archiwum Zakładowe

Od czasu wprowadzenia reformy administracyjnej i przywrócenia podziału na powiaty, wraz z powstaniem od 1 stycznia 1999 roku Starostw Powiatowych, w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu funkcjonuje archiwum zakładowe, w którym zgromadzone są materiały archiwalne, które służą potrzebom własnej jednostki. W zasobie archiwum znajduje się dokumentacja odziedziczona po byłym Urzędzie Rejonowym z lat 1990-1998, oraz własna wytworzona przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu od 1999 r.
Archiwum zakładowe Starostwa Powiatowego w Jarosławiu nie przechowuje dokumentacji osobowo-płacowej obcych jednostek organizacyjnych.

Do korzystania z zasobu przez osoby trzecie konieczne jest zezwolenie kierownika jednostki organizacyjnej, w której archiwum istnieje.

W celu uzyskania z archiwum kserokopii akt, należy:

  • złożyć wniosek o udostępnienie dokumentacji, prosimy o zapoznanie się z treścią zamieszczoną na drugiej stronie wniosku - formularz dostępny w załączniku

Przydatne linki związane z pozyskiwaniem dokumentacji:

udostępnianie dokumentacji do celów emerytalno-rentowych (dokumentacja osobowo-płacowa)

dokumentacja z przebiegu nauczania w szkołach i placówkach oświatowych z powiatu jarosławskiego

  • Archiwum Zbiorcze Szkół i Placówek Oświatowych Powiatu Jarosławskiego, ul. Paderewskiego 11 A w Jarosławiu, tel. 16/ 624-19-50, wew. 33

inna dokumentacja

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
16 624 62 81,
pokój nr 324, III piętro

Metryka dokumentu

Autor dokumentu: Stanisław Nykiel
Data wytworzenia dokumentu:
Opis rodzaju/przyczyny ostatniej zmiany: aktualizacja treści
Opublikował: Barbara Wawro
Data publikacji: