XLV Sesja Rady Powiatu Jarosławskiego VI kadencji

 • Wydrukuj
 • Email
 • XLV Sesja Rady Powiatu Jarosławskiego VI kadencji. Termin sesji: 23 lutego 2022 r., godz. 12:00 Miejsce: z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (w trybie zdalnym). Porządek obrad XLV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego:Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XLIV a XLV sesją Rady Powiatu. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2022 (Projekt XLV/1) Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2022 (Projekt XLV/2) Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej, na które przeznacza się zaliczkowe środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2022 roku (Projekt XLV/3) Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty rocznej z tytułu trwałego zarządu.(Projekt XLV/4) Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji szkoły wchodzącej w skład Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących im. Marii Curie – Skłodowskiej w Jarosławiu. (Projekt XLV/5) Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skarg. (Projekt XLV/6) Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Jarosławski. Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.

Termin sesji:

23 lutego 2022 r., godz. 12:00

Miejsce:

z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (w trybie zdalnym).

Porządek obrad XLV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
 3. Przedstawienie porządku obrad.
 4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XLIV a XLV sesją Rady Powiatu.
 5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2022 (Projekt XLV/1)
 6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2022 (Projekt XLV/2)
 7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej, na które przeznacza się zaliczkowe środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2022 roku (Projekt XLV/3)
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty rocznej z tytułu trwałego zarządu.(Projekt XLV/4)
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji szkoły wchodzącej w skład Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących im. Marii Curie – Skłodowskiej w Jarosławiu. (Projekt XLV/5)
 10. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skarg. (Projekt XLV/6)
 11. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Jarosławski.
 12. Interpelacje Radnych.
 13. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
 14. Zakończenie obrad.

Metryka dokumentu Rejestr zmian

Autor dokumentu: przyg. Joanna Janicka
Data wytworzenia dokumentu:
Opublikowane przez: Łukasz Demski
Data publikacji:
Ostatnio zmieniany:
Ostatnio zmieniany przez: Łukasz Pamuła

Brak działań do pokazania