Informacja o podjęciu uchwały uczestników zebrania o zgodzie na dokonany szacunek gruntów położonych w obszarze wsi Wola Węgierska

  • Wydrukuj
  • Email
  • Informacja o podjęciu uchwały uczestników zebrania o zgodzie na dokonany szacunek gruntów położonych w obszarze wsi Wola Węgierska. Na zebraniu uczestników scalenia zwołanym przez Starostę Jarosławskiego w dniu 7.07.2021 r. obecni na zebraniu uczestnicy wyrazili, w formie uchwały zgodę na dokonany szacunek gruntów położonych w obszarze wsi Wola Węgierska – stosownie do art. 13 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 26 marca 1982 r. o scalaniu i wymianie gruntów (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r. poz. 908 ze zmianami).

Na zebraniu uczestników scalenia zwołanym przez Starostę Jarosławskiego w dniu 7.07.2021 r. obecni na zebraniu uczestnicy wyrazili, w formie uchwały zgodę na dokonany szacunek gruntów położonych w obszarze wsi Wola Węgierska – stosownie do art. 13 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 26 marca 1982 r. o scalaniu i wymianie gruntów (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r. poz. 908 ze zmianami).

Metryka dokumentu Rejestr zmian

Autor dokumentu: K.Blajer
Data wytworzenia dokumentu:
Opublikował: Barbara Wawro
Data publikacji:

Brak działań do pokazania