UWAGA WAŻNE! Nowe zasady obsługi petentów w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • UWAGA WAŻNE! Nowe zasady obsługi petentów w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Od 14 czerwca br. aby załatwić sprawę związaną z rejestracją pojazdu należy dokonać rezerwacji terminu internetowo pod adresem: https://rezerwacje.jaroslawski.pl Sprawy z zakresu obsługi praw jazdy są obsługiwane na bieżąco, bez konieczności rezerwacji terminu. Ady zarezerwować termin wizyty należy:Wejść na stronę https://rezerwacje.jaroslawski.pl Wybrać kategorię załatwianej sprawy Wybrać datę i godzinę wizyty Wpisać nr rejestracyjny lub numer VIN pojazdu Wpisać swój adres e-mail - na ten adres zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji Zapoznać się z treścią informacji o zasadach rezerwacji i zasadach przetwarzania danych osobowych i potwierdzić ten fakt (zaznaczyć odpowiednie pola wyboru) Kliknąć przycisk DALEJPo zweryfikowaniu poprawności treści system generuje informację o terminie wizyty oraz przyznanym identyfikatorze, który należy zachować. Wiadomość potwierdzająca rejestrację jest wysyłana na podany adres e-mail.

Od 14 czerwca br. aby załatwić sprawę związaną z rejestracją pojazdu należy dokonać rezerwacji terminu internetowo pod adresem: https://rezerwacje.jaroslawski.pl

Sprawy z zakresu obsługi praw jazdy są obsługiwane na bieżąco, bez konieczności rezerwacji terminu.

Ady zarezerwować termin wizyty należy:

  1. Wejść na stronę https://rezerwacje.jaroslawski.pl
  2. Wybrać kategorię załatwianej sprawy
  3. Wybrać datę i godzinę wizyty
  4. Wpisać nr rejestracyjny lub numer VIN pojazdu
  5. Wpisać swój adres e-mail - na ten adres zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji
  6. Zapoznać się z treścią informacji o zasadach rezerwacji i zasadach przetwarzania danych osobowych i potwierdzić ten fakt (zaznaczyć odpowiednie pola wyboru)
  7. Kliknąć przycisk DALEJ

Po zweryfikowaniu poprawności treści system generuje informację o terminie wizyty oraz przyznanym identyfikatorze, który należy zachować. Wiadomość potwierdzająca rejestrację jest wysyłana na podany adres e-mail.

Metryka dokumentu Rejestr zmian

Autor dokumentu: Wacław Szkoła
Data wytworzenia dokumentu:
Opublikował: Barbara Wawro
Data publikacji:
Ostatnio zmieniany:
Ostatnio zmieniany przez: Barbara Wawro

Brak działań do pokazania