2. stopień alarmowy Bravo do 30 kwietnia 2022 r.

  • Wydrukuj
  • Email
  • 2. stopień alarmowy Bravo do 30 kwietnia 2022 r.. Premier Mateusz Morawiecki wprowadził drugi stopień alarmowy BRAVO na terenie woj. podkarpackiego i lubelskiego. Jest to działanie o charakterze prewencyjnym. Decyzja szefa rządu wiąże się m.in. ze wzmożonym ruchem na granicy polsko-ukraińskiej. Stopień alarmowy obowiązuje do 30 kwietnia.W związku z tym, w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu będą czynne jedynie dwa wejścia: główne od ul. Jana Pawła II – naprzeciw przystanku autobusowego - oraz od strony parkingu (od ulicy Kasprowicza).

Premier Mateusz Morawiecki wprowadził drugi stopień alarmowy BRAVO na terenie woj. podkarpackiego i lubelskiego. Jest to działanie o charakterze prewencyjnym. Decyzja szefa rządu wiąże się m.in. ze wzmożonym ruchem na granicy polsko-ukraińskiej. Stopień alarmowy obowiązuje do 30 kwietnia.
W związku z tym, w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu będą czynne jedynie dwa wejścia: główne od ul. Jana Pawła II – naprzeciw przystanku autobusowego - oraz od strony parkingu (od ulicy Kasprowicza).

mapka wejscia

Metryka dokumentu Rejestr zmian

Opublikował: Barbara Wawro
Data publikacji:
Ostatnio zmieniany:
Ostatnio zmieniany przez: Barbara Wawro
19 kwietnia 2022
Barbara Wawro zmienił pozycję o tytule 2. stopień alarmowy Bravo do 30 kwietnia 2022 r.
11:14:24